38. Osada

Autor: Milan Albich
(1925 Krupina - 2000 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tuš, datace: 1961
Šířka: 43 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 20:19:16
201 Kč11.5.2021 21:07:14
1 Kč27.3.2021 18:52:02