38. Osada
Autor: Milan Albich
(1925 Krupina - 2000 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tuš, datace: 1961
Šířka: 43 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |