Konvolut 2ks grafik

Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)

2 ks mědirytin, paspartováno, zaskleno, signováno tužkou vpravo dole
Technika: ocelorytina
Šířka: 30,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 26,5 x 30,5

Konec dražby: 23.06.2022 19:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč