162. Rybník v Kamenném Zboží
Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52,5 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč