167. Labe u Poděbrad
Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 54 cm, výška: 39 cm, rámování: 53 x 68,5 cm
Konec dražby: 10.10.2022 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč