Květina

Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)

signováno uprostřed dole v tisku, paspartováno, zaskleno
Technika: ocelorytina
Šířka: 7 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 26 x 22 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč