7. Portrét ženy

Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 41/200
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 24 x 20,5 cm

Konec dražby: 14.09.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: 250 Kč

Vyvolávací cena: 250 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
250 Kč9.9.2020 20:19:03