Přístav v Zierikzee

Autor: Radko Mašata
(1933 Vsetín - 1999 Olomouc)

signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 53 cm, výška: 53 cm, rámování: 68 x 66 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč