Meziprostor

Autor: Radko Mašata
(1933 Vsetín - 1999 Olomouc)

na reversu autorský štítek, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 60 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč