Zátiší s cibulí

Autor: Radko Mašata
(1933 Vsetín - 1999 Olomouc)

signováno a datováno vlevo dole, pasaprtováno, zaskleno a nově rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984?
Šířka: 18,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 33,5 x 33,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč