49. Vrby u potoka

Autor: Václav Valcha
(1878 Hajany - ?)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč