Komoda

dýhovaná čtyřšuplíková komoda z období biedermeyeru s kováním
Datace: 19. století
Šířka: 131 cm, výška: 101 cm, hloubka: 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč