Pole u Hořic - Velký formát

Autor: Jan Havelka
(1933 - 2008)

signováno vpravo dole, protrženo, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 114
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.06.2021 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč