345. Benátčanka

Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1999
Šířka: 24,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 60,5 x 38 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 28.07.2019 18:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč