Jízda alejí

Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 2008
Šířka: 65 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 79 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč