5. Zátiší s měsícem

Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 2007
Šířka: 62 cm, výška: 65 cm, rámování: 79 x 76 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:02 SELČ

Zbývá: 1d 18h 43m 24s

Vyvolávací cena: 9 500 Kč