Očekávání

Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1999
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 65 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč