Uhlíř

Autor: František Vincenc Danihelka
(1911 Pardubice - 1970 Pardubice)

signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, papír zažloutlý se skvrnkami, nerámováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: volně 27 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč