Chlapec

Autor: Antonín Brožek

signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 52 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč