207. Okřídlený

Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 70/90 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 26 cm, výška: 37 cm, rámování: 61 x 48 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 10.02.2020 18:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč