207. Portrét Ivana Lukeše
Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)
signováno vpravo dole, dar Ivana Lukeše poslednímu majiteli, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 33 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč