Snění

Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm, rámování: 80,5 x 60 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč