282. P.F. 86
Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)
signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1985
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 21,5 x 14,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč