42. Výkřik
Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 52/100, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 79 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč