Souznění

Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)

vlevo dole číslováno 3/80, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč