Val de Grace
Technika: mědirytina, datace: 1661
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč