Klaun

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

Datování 1979 je znatelné v pravém spodním rohu. Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 29 x 22 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč