161. Předjaří v zahradě
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
na reversu autorský štítek, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1990
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 79,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč