162. Chalupa v lese
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1993
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 35 x 45,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč