181. Krocení koně
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
Datování 1979 je znatelné v pravém spodním rohu. Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 29 x 22 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč