186. Zátiší s hruškami
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 60 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč