24. Vesnice
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1964
Šířka: 77 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 51,5 x 101,5
Konec dražby: 10.12.2018 18:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč