255. Cesta za stodolou
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 75 cm, výška: 51 cm, rámování: 61 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč