38. Rybník Svět
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 48 cm, rámování: 71,5 x 91,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 11d 6h 27m 9s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč