48. U Hýskova
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1984
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 77 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč