51. Stromy u pole
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1972
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 80 cm
Konec dražby: 06.03.2024 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč