54. Podvečer v Pramenech
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1979
Šířka: 70 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 84
Konec dražby: 21.10.2019 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč