58. Ponocný

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rám
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 21 cm, výška: 32 cm, rámování: 47 x 35 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč