Cesta

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1989
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 81 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč