70. Vandrovník
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1949
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43,5 x 32,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč