72. Dubová alej
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rám
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 80 cm, výška: 95 cm, rámování: 109 x 93 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč