77. Slunečnice v láhvy od Chianty
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1997
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: volně
Konec dražby: 22.10.2019 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč