79. Bodlák
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rám, mírně prohnuté
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 75 cm, rámování: 89 x 64 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč