65. Lubomír Krátký
signováo vpravo dole, na reversu autorsky pripis, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 2013
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 37 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč