Zátiší s červeným rybízem

Autor: Karel Chaloupka
(1889 Hoděčín - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1933
Šířka: 48,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 63 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč