Alegorie léta

Autor: Josef Scheiwl
(1833 Hradec Králové - 1912 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno, restaurováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 100 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 11.06.2018 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč