Studie terénu
Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 91 cm, výška: 59 cm, rámování: 72 x 104
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč