Chatky

Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)

Signováno vpravo dole
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč