88. Domy
Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: kresba na kartonu, datace: 1972
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 57 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč