88. Domy

Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: kresba na kartonu, datace: 1972
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 57 cm

Konec dražby: 11.06.2018 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč