70. Na Javorníku
Autor: Josef Hurt
(1881 Olešnice - 1945 Terezín)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1940
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 58,5 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč