38. Žena s naušnicemi

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

signováno vpravo dole, olištováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 105 cm, výška: 82 cm, rámování: 84 x 107 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:42

Aktuální cena: 20 000 Kč

Zbývá: 18d 3h 7m 21s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
20 000 Kč21.5.2018 13:50:07